Paslaugos - vestuviniai.lt

Aukso supirkimas

 

Perkame auksą, sidabrą, platiną. Tai gali būti juvelyriniai dirbiniai ar jo laužas, dantų auksas, monetos, lydiniai, viela ir t.t. Kaina yra nustatoma pagal parduodamo metalo prabą, tai yra tauraus metalo procentą metalo lydinyje. Nepavykus tiksliai nustatyti prabos supirktuvėje yra atliekama cheminė arba spektrinė lydinio analizė už atskirą mokestį. Didesnė supirkimo kaina taikoma parduodant už 800 EUR ir daugiau. Atsiskaitome iš karto grynais arba pavedimu. Fizinis asmuo gali gauti iki 2300 EUR neapmokestinamų pajamų pardavus tauriuosius metalus, viršijus šią sumą reikės susimokėti 15% pajamų mokestį.

AUKSO PRABA UŽSTATANT Eur/1gr PARDUODANT Eur/ 1gr KEIČIANT Į NAUJĄ GAMINĮ Eur/1gr
333, 8kt 9.9 10.3 11.3
375, 9kt 11.1 11.5 12.7
585, 14kt 17.4 18.4 20.3
750, 18kt 22.3 23.1 25.4
900, 21kt (dantu kar.) 25.3 26.2 28.8
999, 24kt 31.5 33.2 33.9
5rb (carinis penketukas) 125 1401 160
10rb (carinis desimtukas) 250 280 320
SIDABRAS 0.27 0.3 0.46

 

Lombardas

 

Užstatu priimame auksą, sidabrą, platiną. Taip pat galima įkeisti nekilnojamą turtą. Lombardo paslaugos mokestis per mėnesį nuo 2 iki 10% , priklausomai nuo sumos ir užstato:

Pardavimas

 

Prekiaujame juvelyriniais dirbiniais iš aukso ir sidabro. Taip pat prekiaujame sidabriniais šaukšteliais, suvenyrais. Centrinėje parduotuvėje prekiaujame aukso luitais, auksinėmis monetomis, dirbiniais su brangakmeniais. Visi parduodami dirbiniai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

Su lojalumo kortele taikoma 30% nuolaida.

Keitimas

 

Keičiame juvelyrinį laužą į naujus dirbinius. Savo prekėms taikome 20% nuolaidą, jūsų laužą superkame maksimaliai didele kaina. Suma už parduodamą laužą negali būti didesnė nei perkamo dirbinio kaina.

Taisymas

 

Taisome, restauruojame, atnaujiname visus juvelyrinius dirbinius. Viriname akinių rėmelius. Didiname, mažiname žiedus. Statome sintetines ir naturalias akutes. Veriame karolius, keičiame užsegimus.

 

Taisymo įkainiai Paprastas taisymas Sudėtingas taisymas
Aukso dirbiniai 6 EUR nuo 6 EUR
Sidabro dirbiniai 5 EUR nuo 5 EUR

 

Graviravimas

 

Graviruojame ant plokštelių, šaukštelių, žiedų viduje ir išorėje. Graviravimas gali būti rankinis, lazeriu arba freza. Graviravimo kaina nuo 8 iki 60 EUR už vieną gaminį.
Paslauga teikiama tik centrinėje parduotuvėje Savanorių pr. 6, Kaunas (prie sustojimo ‘Laisvės alėja’)

Gamyba

 

Gaminame iš aukso, sidabro, platinos. Galime naudoti jūsų arba savo žaliavą. Galime pasiūlyti platų pasirinkimą brangakmenių, pusbrangių ar sintetinių akmenų, kuriuos parinksime pagal reikiamą spalvą, formą ar zodiako ženklą. Visi dirbiniai yra autoriniai, tai yra gaminami specialiai jums, pagal jūsų pageidavimus ir poreikius. Visiems dirbiniams yra suteikiama garantija. Modeliams kurti naudojame 3D spausdintuvus, lazerinį graviravimą, galimybei esant paruošiame vizualizaciją. Jei pagamintas gaminys neatitinka jūsų lukesčių, jis lieka mums ir jūs nepatiriate jokių nuostolių.
Paslauga teikiama tik centrinėje parduotuvėje Savanorių pr. 6, Kaunas (prie sustojimo ‘Laisvės alėja’)

Investicinis auksas

 

Investicinis auksas – geriausia kainos ir vertės santykis.

Investicinis auksas yra 999 prabos auksas kuris yra sertifikuotas autorizuotų gamintojų, taip pat jam priskiriamos auksinės monetos, kurių praba yra ne žemesnė kaip 900. Šis auksas nėra apmokestinamas pvm, dėl šios priežasties jį perkant- parduodant yra patirami mažiausi nuostoliai.
Mūsų įmonė gali pasiulyti įsigyti aukso luitų ar monetų patraukliomis kainomis, kurios yra nustatomos atsižvelgiant i pasaulinę aukso kainą.Jūs taip pat galite kreiptis norėdami parduoti ar įkeisti investicinį auksą.
Paslauga teikiama tik centrinėje parduotuvėje Savanorių pr. 6, Kaunas (prie sustojimo ‘Laisvės alėja’)

Naudinga informacija